Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

104 Cafe

Дизайн Інтер’Єру Проект є місцем для їжі, перерви на каву, зустрічей, роботи в групах, спонукаючи співробітників до більше спілкування, іскри нових свіжих ідей та посилення співпраці. Це має на меті бути багатофункціональним місцем. Дизайнери додали ще одну концепцію простору - концепцію Часу. Наші дизайнери мали на меті виразити концепцію часу через зміщення просторових аспектів цього багатофункціонального кафе та цього спритного офісного приміщення. З часом, згідно з відповідним функціональним просторовим плануванням, дозволяє самому визначити дух для самої компанії.

Назва проекту : 104 Cafe, Ім'я дизайнерів : PEI CHIEH LU, Прізвище клієнта : 104 Corporation.

104 Cafe Дизайн Інтер’Єру

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.