Дизайн журналу
Дизайн журналу
Smartwatch

The Plant

Smartwatch Завод - Advent & amp; Природа надає вам свіжий вигляд і відчуття. Це легко відповідає вашому вбранню, як для ділового, так і для повсякденного життя. Обидва проекти (Advent і Nature) мають сповіщення про події, що не дозволяє вам пропустити важливу подію в календарі. Адвент навіть демонструє різні обнадійливі гасла, які дають вам різний настрій щодня. Природа підходить для випадкових випадків, надаючи важливу інформацію та різні кольори, щоб зробити ваш годинник краще різним вбранням.

Назва проекту : The Plant, Ім'я дизайнерів : Pan Yong, Прізвище клієнта : Artalex.

The Plant Smartwatch

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.