Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Reverse

Годинник Поки час пролітає, годинники залишилися колишніми. Реверс - це не звичайний годинник, це переворот, мінімалістичний дизайн годинника з тонкими змінами, що робить його унікальним. Рука, звернена всередину, обертається всередині зовнішнього кільця для позначення години. Маленька рука, звернена назовні, стоїть окремо і обертається, щоб вказати хвилини. Реверс був створений шляхом видалення всіх елементів годинника, крім його циліндричної основи, звідти перейняла уява. Цей дизайн годинника має на меті нагадати вам охопити час.

Назва проекту : Reverse, Ім'я дизайнерів : Mattice Boets, Прізвище клієнта : Mattice Boets.

Reverse Годинник

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.