Дизайн журналу
Дизайн журналу
Smartwatch

The English Numbers

Smartwatch Природний спосіб читати час. Англійська і цифри поєднуються разом, утворюють футуристичний вигляд і настрій. Макет циферблату дозволяє користувачеві швидко отримувати інформацію про акумулятор, дату, щоденні кроки. З кількома кольоровими темами загальний вигляд підходить як для повсякденного вигляду, так і для спортивного вигляду смарт-годинників.

Назва проекту : The English Numbers, Ім'я дизайнерів : Pan Yong, Прізвище клієнта : Artalex.

The English Numbers Smartwatch

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.