Дизайн журналу
Дизайн журналу
Концепт-Книга Та Плакат

PLANTS TRADE

Концепт-Книга Та Плакат PLANTS TRADE - це серія інноваційних та мистецьких форм ботанічних зразків, яка була розроблена для побудови кращих стосунків між людиною та природою, а не навчальними матеріалами. Концепція книги про рослини була підготовлена, щоб допомогти вам зрозуміти цей творчий продукт. У книзі, виконаній в точно таких же розмірах, як і продукт, представлені не лише фотографії природи, але унікальна графіка, натхненна мудрістю природи. Що ще цікавіше, графіка ретельно друкується високим шрифтом, так що кожне зображення змінюється за кольором або текстурою, як і природні рослини.

Назва проекту : PLANTS TRADE, Ім'я дизайнерів : Tsuyoshi Omori, Прізвище клієнта : PLANTS TRADE.

PLANTS TRADE Концепт-Книга Та Плакат

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.