Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан І Магазин Udon

Inami Koro

Ресторан І Магазин Udon Як архітектура може представляти кулінарну концепцію? The Edge of the Wood - це спроба відповісти на це питання. Інамі Коро винаходить традиційну японську страву удон, дотримуючись загальних прийомів приготування. Нова будівля відображає їх підхід, переглядаючи традиційні японські дерев'яні конструкції. Всі контурні лінії, що виражають форму будівлі, були спрощені. Сюди входить скляний каркас, захований усередині тонких дерев’яних стовпів, нахил даху та стелі обертається, а краї вертикальних стін виражаються однією лінією.

Назва проекту : Inami Koro, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Miki City..

Inami Koro Ресторан І Магазин Udon

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.