Дизайн журналу
Дизайн журналу
Клініка Урології

The Panelarium

Клініка Урології Панеларіум - це новий простір клініки для доктора Мацубари, одного з небагатьох хірургів, сертифікованих для роботи на робототехнічних системах да Вінчі. Дизайн надихнувся з цифрового світу. Компоненти бінарної системи 0 і 1 були інтерпольовані в простір білого кольору і втілені панелями, які витікають зі стін і стелі. Підлога також відповідає такому ж дизайнерському аспекту. Панелі, хоча їх випадковий вигляд є функціональним, вони стають знаками, лавками, прилавками, поличками для книг і навіть ручками для дверей, а головне - жалюзі, що забезпечують мінімальну конфіденційність для пацієнтів.

Назва проекту : The Panelarium, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Matsubara Clinic..

The Panelarium Клініка Урології

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.