Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендинг Логотипів

Sheikh El Burger

Брендинг Логотипів В арабській культурі слово "шейх" описує найвищого рейтингу, якого можна досягти за їхню вдячність, справедливість, смиренність та позитивне лідерство. Ось так ми позиціонували наш бренд: сленг, до якого наша мета може стосуватися і буквально сказати в їх повсякденному спілкуванні. Сленг, що означає якість, спадщину та лідерство на ринку.

Назва проекту : Sheikh El Burger, Ім'я дизайнерів : Moataz Mohamed, Прізвище клієнта : Moataz Mohamed.

Sheikh El Burger Брендинг Логотипів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.