Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

Thorn

Освітлення Вважаючи, що можна вирощувати та диференціювати органічні форми в природі, не порушуючи їх структуру та вираження за збігом обставин, і що люди мають інстинктивну спорідненість до природних форм, Ілмаз Доган сказав, що, розробляючи Торн, він хотів відобразити ріст із формами, які наслідувати природу без будь-яких обмежень розмірів в освітленні. Шип, який є джерелом натхнення для природної гілки Шипи; Зростає у випадковій структурі і утворює природний характер, відповідає різним потребам і не має обмеження розміру, як хороший дизайн освітлення.

Назва проекту : Thorn, Ім'я дизайнерів : Yılmaz Dogan, Прізвище клієнта : QZENS .

Thorn Освітлення

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.