Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Chuans Kitchen II

Ресторан Кухня Чуань II, яка використовує як середовище чорний глиняний посуд Сичуань Іньцзін та видобуті ґрунтові матеріали з будівництва метро, - це експериментальний ресторан, побудований на основі сучасного експерименту традиційного народного мистецтва. Пробиваючись через межі матеріалів і вивчаючи сучасну форму традиційного народного мистецтва, Infinity Mind витягнув прокладки, викинуті після випалу чорного фаянсового посуду Іньцзін, і використав їх як основний елемент прикраси в кухні II Чуань.

Назва проекту : Chuans Kitchen II, Ім'я дизайнерів : Infinity Mind, Прізвище клієнта : Guangzhou ABO Sunny Walk Restaurant Co., Ltd..

Chuans Kitchen II Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.