Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

film festival

Фірмовий Стиль "Кіно, айхой" було гаслом другого випуску Європейського кінофестивалю на Кубі. Це частина концепції дизайну, орієнтованої на подорожі як спосіб з'єднання культур. Дизайн викликає подорож круїзного корабля, який подорожує з Європи до Гавани, завантаженої фільмами. Дизайн запрошень та квитків на фестиваль був натхненний паспортами та посадковими талонами, якими сьогодні користуються мандрівники по всьому світу. Ідея подорожі фільмами спонукає громадськість бути сприйнятливою та цікавою щодо культурних обмінів.

Назва проекту : film festival, Ім'я дизайнерів : Daniel Plutín Amigó, Прізвище клієнта : Daniel Plutin.

film festival Фірмовий Стиль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.