Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень

Infibond

Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень Дизайн-студія Shirli Zamir спроектувала новий офіс Infibond у Тель-Авіві. Після досліджень щодо продукту компанії ідея створила робочий простір, який задає питання про тонку межу, яка відрізняється від реальності від уяви, людського мозку та технологій та з'ясовує, як все це з'єднується. Студія шукала правильні дози використання як гучності, лінії та порожнечі, які визначатимуть простір. План офісу складається з залів керівника, залів для нарад, офіційних салонів, кафетерії та відкритої кабінки, закритих кабінок телефонних кабінетів та робочого відкритого простору.

Назва проекту : Infibond, Ім'я дизайнерів : SHIRLI ZAMIR DESIGN STUDIO, Прізвище клієнта : Infibond.

Infibond Дизайн Інтер'єру Офісних Приміщень

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.