Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книгарня, Торговий Центр

Jiuwu Culture City , Shenyang

Книгарня, Торговий Центр Компанія Jato Design отримала завдання перетворити традиційну книгарню в динамічний простір для багаторазового використання - бути не лише торговим центром, але й культурним центром заходів, натхнених книгами тощо. Центрепіце - це простір героїв, де відвідувачі переїжджають до більш світлого тону, обробленого деревини, підсиленого драматичними конструкціями. Кокони, схожі на ліхтар, звисають під стелею, а сходи служать спільним простором, який спонукає відвідувачів затриматися і читати, сидячи на сходах.

Назва проекту : Jiuwu Culture City , Shenyang, Ім'я дизайнерів : JATO Design International Ltd, Прізвище клієнта : .

Jiuwu Culture City , Shenyang Книгарня, Торговий Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.