Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Touch

Перстень Простим жестом дія дотику передає багаті емоції. Через сенсорне кільце дизайнер прагне передати це тепле і безформне відчуття холодним і твердим металом. 2 криві з'єднані, щоб утворити кільце, яке передбачає, що 2 людини тримаються за руки. Кільце змінює свій аспект, коли його положення повертається на палець і розглядається з різних кутів. Коли з'єднані деталі розташовуються між пальцями, кільце з’являється або жовтим, або білим. Якщо з'єднані деталі розташовані на пальці, ви можете насолоджуватися як жовтим, так і білим кольором разом.

Назва проекту : Touch, Ім'я дизайнерів : Yumiko Yoshikawa, Прізвище клієнта : Yumiko Yoshikawa.

Touch Перстень

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.