Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Arch

Перстень Дизайнер отримує натхнення від форми аркових конструкцій та веселки. Два мотиви - форма арки та форма краплі, поєднуються для створення єдиної 3-мірної форми. Поєднуючи мінімальні лінії та форми та використовуючи прості та загальні мотиви, у результаті виходить просте та елегантне кільце, яке робиться сміливим та грайливим, забезпечуючи простір для енергії та ритму. Під різними кутами форма кільця змінюється - форма краплі розглядається з переднього кута, форма арки - з боку кута, а хрест - з верхнього кута. Це забезпечує стимуляцію для власника.

Назва проекту : Arch, Ім'я дизайнерів : Yumiko Yoshikawa, Прізвище клієнта : Yumiko Yoshikawa.

Arch Перстень

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.