Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Плакатів

Characters

Дизайн Плакатів Зі швидким розвитком індустріалізації забруднення повітря стало дуже серйозною соціальною проблемою, на яку потрібно звернути увагу людей. Китайські символи - це культурний скарб, успадкований протягом 5000 років, але що робити, якщо красиві китайські символи також забруднюються атмосферою? На плакаті вибрані китайські символи, пов’язані з повітрям, а серпанок сформував форми цих персонажів, зробивши красиві китайські символи важкими визнати.

Назва проекту : Characters, Ім'я дизайнерів : Yu Chen, Прізвище клієнта : DAWN.

Characters Дизайн Плакатів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.