Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок Для Спогадів

Memory Transmitting

Будинок Для Спогадів Цей будинок передає зображення будинку дерев’яними балками та шаруватим стопкою білої цегли. Світло виходить з просторів білої цегли навколо будинку, створюючи особливу атмосферу для клієнта. Дизайнер використовує кілька методів, щоб вирішити обмеження цієї будівлі для кондиціонерів та приміщень для зберігання. Крім того, поєднайте матеріали з пам’яттю клієнта і подаруйте теплу та елегантну естетику через структуру, що поєднує неповторний стиль цього будинку.

Назва проекту : Memory Transmitting, Ім'я дизайнерів : Jianhe Wu, Прізвище клієнта : TYarchistudio.

Memory Transmitting Будинок Для Спогадів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.