Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декоративна Тарілка

Muse

Декоративна Тарілка Муза - це керамічна плита з ілюстрацією, викарбованою серіграфічним процесом, затвердженим при високих температурах для кращої фіксації штампування. Цей дизайн відображає три важливі поняття: делікатність, натура та біфункціональність. Делікатність представлена в жіночій формі ілюстрації та використаному керамічному матеріалі. Природа представлена органічними та природними елементами, які мають характер ілюстрації на її голові. Нарешті, біфункціональна концепція показана у вживанні страви, що дозволяє використовувати її як декоративний предмет в домашніх умовах або подавати з ним їжу.

Назва проекту : Muse, Ім'я дизайнерів : Marianela Salinas Jaimes, Прізвище клієнта : ANELLA DESIGN.

Muse Декоративна Тарілка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.