Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винні Етикетки

KannuNaUm

Винні Етикетки Дизайн винних етикеток KannuNaUm характеризується вишуканим та мінімальним стилем, отриманим шляхом пошуку символів, які можуть представляти їхню історію. Територія, культура та пристрасть виноробів Краю довголіття згущені у ці дві узгоджені етикетки. Все покращується дизайном столітньої виноградної лози, виготовленої технікою золота, висипаного в 3D. Іконографічний дизайн, який представляє історію цих вин, а разом з ними й історію землі, з якої народжується, Оґліястра, Земля Столітниць на Сардинії.

Назва проекту : KannuNaUm, Ім'я дизайнерів : Giovanni Murgia, Прізвище клієнта : Cantina Ogliastra.

KannuNaUm Винні Етикетки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.