Дизайн журналу
Дизайн журналу
Елітні Меблі

Pet Home Collection

Елітні Меблі Pet Home Collection — це меблі для домашніх тварин, розроблені після уважного спостереження за поведінкою чотирилапих друзів у домашньому середовищі. Концепція дизайну — це ергономіка та краса, де благополуччя означає баланс, який тварина знаходить у власному просторі в домашньому середовищі, а дизайн — це культура життя в компанії домашніх тварин. Ретельний підбір матеріалів підкреслює форми та особливості кожного предмета меблів. Ці об’єкти, володіючи автономією краси та функції, задовольняють інстинкти домашніх тварин та естетичні потреби домашнього середовища.

Назва проекту : Pet Home Collection, Ім'я дизайнерів : Pierangelo Brandolisio, Прізвище клієнта : BRANDO.

Pet Home Collection Елітні Меблі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.