Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вішалка

Sense

Вішалка Дизайн вішалки Sense натхненний природою та естетичними формами. Візуально це дерево в сучасній концепції. Баланс між деревом і металом досягається завдяки хорошим пропорціям краплі отворів для води, а оргскло в середині створює відчуття повітряного ефекту. Завдяки невибагливому дизайну, він підходить до будь-якого інтер’єру, і може бути акцентом або синхронізуватися з іншими меблями. Вішалка містить у собі безліч позитивних якостей, таких як функціональність, ергономічність, практичність та естетичність.

Назва проекту : Sense, Ім'я дизайнерів : Mihael Varbanov, Прізвище клієнта : Love 2 Design.

Sense Вішалка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.