Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник

vanory Estelle

Світильник Estelle поєднує класичний дизайн у вигляді циліндричного скляного корпусу ручної роботи з інноваційною технологією освітлення, яка створює тривимірні світлові ефекти на текстильному абажурі. Навмисно розроблена, щоб перетворити світловий настрій в емоційний досвід, Estelle пропонує нескінченну різноманітність статичних і динамічних настроїв, які створюють усілякі кольори та переходи, керовані за допомогою сенсорної панелі на світильнику або програми для смартфона.

Назва проекту : vanory Estelle, Ім'я дизайнерів : Chris Herbold, Прізвище клієнта : vanory.

vanory Estelle Світильник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.