Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Архітектури Фасаду

Cecilip

Дизайн Архітектури Фасаду Дизайн конверта Cecilip узгоджується накладанням горизонтальних елементів, що дозволяє домогтися органічної форми, що відрізняє об'єм будівлі. Кожен модуль складається із ділянок ліній, вписаних у радіус кривизни, що має формуватися. Шматки використовували прямокутні профілі із срібного анодованого алюмінію завширшки 10 см та 2 мм та розміщувались на композиційній алюмінієвій панелі. Після збирання модуля передня частина була покрита нержавіючою сталлю 22 калібру.

Назва проекту : Cecilip, Ім'я дизайнерів : Dante Luna, Прізвище клієнта : Dr. Jesus Abreu.

Cecilip Дизайн Архітектури Фасаду

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.