Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ребрендинг Компанії

Astra Make-up

Ребрендинг Компанії Сила бренду полягає не тільки в його здатності та баченні, а й у спілкуванні. Простий у користуванні каталог, наповнений сильною фотографією товару; веб-сайт, орієнтований на споживачів та привабливий веб-сайт, який надає он-лайн послуги та огляд товарів брендів. Ми також розробили візуальну мову для представлення сенсації бренду з модним стилем фотографії та лінією свіжого спілкування в соціальних медіа, налагодили діалог між компанією та споживачем.

Назва проекту : Astra Make-up, Ім'я дизайнерів : Paul Robb, Прізвище клієнта : Salt & Pepper.

Astra Make-up Ребрендинг Компанії

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.