Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумочка

Lemniscate

Сумочка Сумочки невеликого розміру універсальні для денного та нічного використання. З ручкою для дизайну символів "нескінченність" до сумочки немає вигадливих аксесуарів. Основний матеріал - шкіра, яка є показником елегантності та стрункості. дизайн прагне відобразити сучасний і розкішний спосіб життя простим і прямим способом "балансу". Тим самим ця сумка уособлює мінімалістичну моду.

Назва проекту : Lemniscate , Ім'я дизайнерів : Ho Kuan Teck, Прізвище клієнта : MYURÂ.

Lemniscate  Сумочка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.