Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шрифт

Chinese Paper Cutting

Шрифт Зроблений з натхнення китайського традиційного різання паперу. Завдяки своїй багаторічній історії та вишуканій техніці, китайське різання паперу дорожить своїм високохудожнім та практичним привабливістю. Китайський червоний - символ радості та щастя. Проект включає набір дизайну Typeface та книгу з кожними літерами з кожним вишуканим китайським традиційним шаблоном елементів. Усі візерунки були зроблені вручну та переведені на цифрову ілюстрацію. Кожен вид елементів з делікатним китайським імпресіоністичним стилем додається до 26 англійських букв.

Назва проекту : Chinese Paper Cutting, Ім'я дизайнерів : ALICE XI ZONG, Прізвище клієнта : Xi Zong.

Chinese Paper Cutting Шрифт

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.