Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бар

PJB Nishiazabu

Бар Сталь та каміння використовуються для матеріалів для вираження високоскладних методів, таких як свідоме використання горизонталей та вертикалей та надання тонкої різьби. Ми гарантували високу якість деревини, шкіри та тканини, часто використовували їх там, де клієнти могли дійсно дістатися. Нахилені стіни, покриті дзеркалами, і довільно розміщені дзеркальні полиці, мають ефективні прийоми для збільшення малого простору. Люстри, які, здається, плавають у повітрі та на полицях дощок для барної стійки, збільшать надзвичайну атмосферу.

Назва проекту : PJB Nishiazabu, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : PJB Nishiazabu.

PJB Nishiazabu Бар

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.