Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

La Boca Centro

Ресторан La Boca Centro - трирічний зал з обмеженими можливостями для барів та продуктів харчування, спрямований на культивування культурних обмінів під темою іспанської та японської кухні. Відвідуючи шумну Барселону, прекрасне доповнення міста та взаємодія з веселими, щедрими людьми в Каталонії надихнули наших дизайнів. Замість того, щоб наполягати на повному відтворенні, ми зосередилися на локалізації частково, щоб захопити оригінальність.

Назва проекту : La Boca Centro, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : La Boca Centro.

La Boca Centro Ресторан

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.