Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Wilot

Перстень Кільце Wilot натхнене квіткою лотоса, яка символізує чистоту. Це створює цікаве сприйняття рідинної форми. Кільце випускається як із золота, так і срібла. Рухи між ними створюють дивовижний танець між проводами з великою гармонією. Синусотність форм і ергономічні атрибути кільця представляють приємну гру світла, тіней, відблисків та відблисків. Також поєднується естетика та продуктивність.

Назва проекту : Wilot , Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bavardi Design.

Wilot  Перстень

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.