Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Стілець

Dodo

Багатофункціональний Стілець Це ящик, який перетворюється на стілець, або стілець, який перетворюється на коробку? Простота та багатофункціональність цього крісла дозволяють користувачам використовувати його як потрібно. Насправді форма походить від досліджень, але структура, що нагадує гребінець, походить із дитячих спогадів дизайнера. Здатність з'єднань і складної системи робить цей виріб особливим і простим у використанні.

Назва проекту : Dodo, Ім'я дизайнерів : Mohammad Enjavi Amiri, Прізвище клієнта : Mohammad Enjavi Amiri.

Dodo Багатофункціональний Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.