Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Кави

The Mood

Упаковка Кави Дизайн демонструє п’ять різних мальованих, мальованих на старовинні та злегка реалістичних облич мавп, кожен з яких представляє різні кави з іншого регіону. На їх голові стильна, класична шапочка. Їх м'яке вираження викликає цікавість. Ці мавпи-даппер мають на увазі якість, їх іронічна витонченість приваблює любителів кави, зацікавлених у складних смакових характеристиках. Їх вирази грайливо представляють настрій, але також натякають на смаковий профіль кави, м'який, сильний, кислий або гладкий. Дизайн - це проста, але тонко розумна, кава на будь-який настрій.

Назва проекту : The Mood, Ім'я дизайнерів : Salvita Bingelyte, Прізвище клієнта : Coffee24.

The Mood Упаковка Кави

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.