Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватний Будинок

Bbq Area

Приватний Будинок Проект зони барбекю - це простір, який дозволяє готувати їжу на вулиці та об’єднувати сім’ю. У Чилі зона барбекю зазвичай розташована далеко від будинку, проте в цьому проекті це частина будинку, що об'єднує його з садом, використовуючи великі світяться складні вікна, що дозволяють магії садового простору впадати в будинок. Чотири простори, природа, басейн, їдальня та кулінарія об’єднані в унікальний дизайн.

Назва проекту : Bbq Area, Ім'я дизайнерів : Karla Aliaga Mac Dermitt, Прізвище клієнта : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Приватний Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.