Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стельовий Світильник

Mobius

Стельовий Світильник М-лампа у формі смуги Мобіуса, здається, абстрактне тіло, що летить над вашою головою. Лампи, виготовлені вручну і кожна форма, мають невелику відмінність один від одного. Лампа складається з декількох шарів зігнутої фанери, потім шліфується і покривається волоським горіхом і лаком, даруючи теплий настрій вашому місцю. Дизайнер намагався знайти баланс між простими формами та емоційним дизайном. Розумна форма стрічки Мобіус, яка завжди виглядає різними під різним кутом зору. Тонка смужка світла підкреслює цю абстрактну лінію і завершує зображення.

Назва проекту : Mobius, Ім'я дизайнерів : Anastassiya Koktysheva, Прізвище клієнта : Filo by Anastassiya Leonova.

Mobius Стельовий Світильник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.