Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кулон

My Soul

Кулон Підвіска My Soul - це сучасний дизайн класичного реалізму, який поєднує гармонійну та гладку топологію з реалізмом квітів та птахів. Вибір лілії та колібрі - не випадковий вибір. Колібрі - символ сили для людей, які багато пережили в житті, а лілії добре відомі своїм тривалим цвітінням і красою. Поєднання двох символів зображує вічну душу, яка здійснює духовне зростання через проблеми в житті. Цей кулон можна використовувати як шарм для браслета.

Назва проекту : My Soul, Ім'я дизайнерів : Larisa Zolotova, Прізвище клієнта : Larisa Zolotova.

My Soul Кулон

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.