Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мистецтво

Gold and Spiderweb

Мистецтво Павутина та її природна естетика завжди привертали увагу. На жаль, його краса не триває довго. Метою було назавжди зберегти цю славу і показати її незвичайним чином, створюючи та мистецький об’єкт, який не копіює і не нагадує нічого, зроблене людством раніше. Для досягнення цієї мети Андрейс Надездінські стикався з багатьма труднощами: як його транспортувати, зберігати і пізніше покривати золотом 24 тис.

Назва проекту : Gold and Spiderweb, Ім'я дизайнерів : Andrejs Nadezdinskis, Прізвище клієнта : Andrejs Nadezdinskis.

Gold and Spiderweb Мистецтво

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.