Дизайн журналу
Дизайн журналу
Металевий Держатель Ручки

SwordLion

Металевий Держатель Ручки Це серія культурного творчого сувеніру з 5 металевих олівців для візиток, його особливості, отримані від історичного тотему Anin SwordLion Tainan, а також китайської філософії 5 елементів, використовуючи техніку лазерної гравірування та розроблений складний механізм металевої конструкції. Привітання, замітки або логотипи можна зробити на графічному металевому аркуші та надіслати у вигляді листівки, яку згодом зігнути і скласти у тримач для ручки, представляючи неповторний стиль подарунка та канцтоварів.

Назва проекту : SwordLion, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : ACDC Creative.

SwordLion Металевий Держатель Ручки

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.