Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сходи

U Step

Сходи U сходова клітка сходи утворена замиканням двох U-подібних квадратних профільних деталей, що мають різні розміри. Таким чином сходи стають самонесучими за умови, що розміри не перевищують поріг. Попередня підготовка цих деталей забезпечує зручність складання. Упаковка та транспортування цих прямих деталей також значно спрощені.

Назва проекту : U Step, Ім'я дизайнерів : Bora Yıldırım, Прізвище клієнта : Bora Yıldırım.

U Step Сходи

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.