Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендінг Напоїв Та Упаковка

Jus Cold Pressed Juicery

Брендінг Напоїв Та Упаковка Логотип та упаковка були розроблені місцевою фірмою M - N Associates. Упаковка підходить до правильного балансу між молоддю та стегном, але також якось красивою. Білий логотип шовкографії є контрастним проти кольорового вмісту, а біла шапочка акцентує його. Трикутна структура пляшки чудово підходить для створення трьох окремих панелей, однієї для логотипу та двох для інформації, особливо детальної інформації про круглі кути.

Назва проекту : Jus Cold Pressed Juicery, Ім'я дизайнерів : M — N Associates, Прізвище клієнта : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Брендінг Напоїв Та Упаковка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.