Дизайн журналу
Дизайн журналу
Академія Гриму Та Студія

M.O.D. Makeup Academy

Академія Гриму Та Студія Штучна багатофункціональна студія для професійного навчання макіяжу та стилізації, яка включає інтелектуальні системи для максимальної ефективності в інтерактивному досвіді навчання та навчання. Натхнені органічною формою краси від материнської природи, природні елементи переймаються, створюючи духовну атмосферу для користувачів, щоб переконатися в досконалості у своїх навичках, винахідливості та майстерності. Налаштування інтер'єру на замовлення та дизайнерські меблі надають високу пристосованість до миттєвої зміни обстановки. Він забезпечує оптимальне місце для виховання професійних візажистів.

Назва проекту : M.O.D. Makeup Academy, Ім'я дизайнерів : Tony Lau Chi-Hoi, Прізвище клієнта : NowHere® Design Ltd.

M.O.D. Makeup Academy Академія Гриму Та Студія

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.