Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Black Labyrinth

Комод Чорний лабіринт Екхарда Бегера для ArteNemus - це вертикальний комод з 15 ящиками, який черпає своє натхнення з азіатських медичних кабінетів та стилю Bauhaus. Його темний архітектурний вигляд реалізовується завдяки яскравим променям маркетрії з трьома фокусними точками, які відображені навколо споруди. Концепція і механізм вертикальних висувних ящиків з обертовим відсіком передають деталі його інтригуючий вигляд. Структура деревини покрита чорним пофарбованим шпоном, в той час як маркетрія робиться в клемені, що горить. Шпон змащений маслом для досягнення атласної обробки.

Назва проекту : Black Labyrinth, Ім'я дизайнерів : Eckhard Beger, Прізвище клієнта : ArteNemus.

Black Labyrinth Комод

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.