Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Тортів З Шахової Палички

K & Q

Упаковка Тортів З Шахової Палички Це дизайн упаковки для хлібобулочних виробів (палички тортів, фінансистів). При співвідношенні довжини до ширини 8: 1 сторони цих рукавів надзвичайно довгі і вкриті шаблоном. Візерунок продовжується на передній частині, де також розміщене центральне вікно, через яке видно вміст гільзи. Коли всі вісім рукавів, що містяться в цьому подарунковому наборі, вирівняні, виявляється красивий картатий візерунок шахової дошки. K & amp; Q робить ваш особливий привід настільки ж елегантним, як час чаю короля і королеви.

Назва проекту : K & Q, Ім'я дизайнерів : Kazuaki Kawahara, Прізвище клієнта : Latona Marketing Inc..

K & Q Упаковка Тортів З Шахової Палички

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.