Дизайн журналу
Дизайн журналу
Яхта

Anqa

Яхта Anqa - це власна яхта, яка приносить нову точку зору на посилання на світ яхтингу. Витонченість морських ліній судна є частиною її ДНК і спостерігається всередині і зовні. Палубні майданчики пропонують панорамний вид на воду, наполовину захищений від стихій, щоб ви могли насолоджуватися відведеними просторами, незалежно від погоди. Різноманітність публічних та приватних просторів дає відчуття набагато більшої яхти. Anqa здатна перевозити підводний човен з усіма тендерами та іграшками. Вертолітний накладка, розташована на кормі яхти, може вмістити Eurocopter EC120.

Назва проекту : Anqa, Ім'я дизайнерів : Sena Jinen, Прізвище клієнта : Sena Jinen.

Anqa Яхта

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.