Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мийка Для Ванної

Morph

Мийка Для Ванної Morph - унікальний дизайн в області меблів для ванної кімнати. Основна ідея полягала в тому, щоб привести природну форму в повсякденне міське життя. Умивальник має форму лотоса, коли крапля води падає на нього. Форма умивальника в усіх відношеннях несиметрична. Цей умивальник виготовлений з поліефірної смоли та деяких додаткових добавок для того, щоб отримати певну структуру та текстуру матеріалу. Цей матеріал дуже важко пошкодити, і він стійкий до хімічних речовин і подряпин.

Назва проекту : Morph, Ім'я дизайнерів : Dimitrije Davidovic, Прізвище клієнта : Dimitrije Davidovic.

Morph Мийка Для Ванної

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.