Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ламп В Неомодерному Стилі

Silk Dragon

Колекція Ламп В Неомодерному Стилі Представіть лампи неомодерного дизайну у стилі династії династії Мін. Один із симолів імперської влади Дракон відображає велич китайського народу, китайську культуру, силу імперії династії Мін. Дракон-дракон, що розвивається на вітрі, нагадує шовк, тому ми назвали його Шовковим Драконом, щоб підкреслити його невагомість і зв’язок з небом. Матеріали для виготовлення світильника - скло, латунь з різними відбиттями, шовковий чорний метал. Як світильник ми використовували діодну стрічку.

Назва проекту : Silk Dragon, Ім'я дизайнерів : Alena, Прізвище клієнта : This design was developed for a large Chinese company.

Silk Dragon Колекція Ламп В Неомодерному Стилі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.