Дизайн журналу
Дизайн журналу
Структурне Кільце

Spatial

Структурне Кільце Конструкція включає металеву каркасну конструкцію, в якій друзи утримуються таким чином, що робиться акцент як на камені, так і на металевій каркасній конструкції. Конструкція досить відкрита і гарантує, що камінь є зіркою дизайну. Неправильна форма друзів та металевих куль, що тримають структуру разом, вносить трохи м'якості в дизайн. Він сміливий, поривчастий і носимий.

Назва проекту : Spatial, Ім'я дизайнерів : Harsha Ambady, Прізвище клієнта : Kaashi Jewels.

Spatial Структурне Кільце

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.