Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мийка

Thalia

Мийка Умивальник, схожий на бутон, готовий зацвісти і заповнитися: він настільки квітучий, що був зроблений з майстерного з'єднання твердої деревини модрини і тику, есенції у верхній частині, а іншого в нижній. Міцна і безпечна відповідність, що забезпечує особливий елегантний дотик і кольорову жвавість з веселим переплетенням зерен з завжди різними відтінками, які створюють унікальні умивальники. Краса цього предмета характеризується його асиметрією та стрункістю зіткненням різних форм та деревної сутності.

Назва проекту : Thalia, Ім'я дизайнерів : Edoardo Petri, Прізвище клієнта : .

Thalia Мийка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.