Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональне Намисто

Theodora

Багатофункціональне Намисто Фріда Халтен хотіла, щоб користувач насолоджувався двома зовсім різними виглядами в одному намисті. Вона розглядала всі частини шиї та тулуба, орієнтуючись на спину. В результаті вийшло намисто, яке можна носити спереду. Кольє, створене на тулубі з полістиролу, має кольє на шиї власника. Він має точні пропорції, щоб шматок завжди драпірувався правильно.

Назва проекту : Theodora, Ім'я дизайнерів : Frida Hultén, Прізвище клієнта : Frida Hulten.

Theodora Багатофункціональне Намисто

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.