Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житлова Квартира

Urban Oasis

Житлова Квартира Проект формує життєве середовище для взаємодії з його мешканцями та повторює їх спосіб життя. Переставляючи розподіл простору, створюється посередницький коридор, який функціонує як нейтральний простір і стик, де займаються життя та різні особистості члена сім'ї. У цьому проекті особисті персонажі мешканців є запорукою дизайну та глибоко вбудованими у простір, що резонує з основною філософією дизайну цього проекту. Тому ця резиденція відображає спосіб життя, включаючи спосіб життя в інтер’єр.

Назва проекту : Urban Oasis, Ім'я дизайнерів : Ya Chieh Lin and Shih Feng Chiu, Прізвище клієнта : Urban Shelter Interiors Ltd..

Urban Oasis Житлова Квартира

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.