Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка

Stonage

Упаковка Мелінг Стоун, творчо поєднуючи алкогольні напої з концепцією «розчинення упаковки», приносить унікальну цінність на відміну від традиційної упаковки алкоголю. Замість звичайної процедури відкривання упаковки, плавильний камінь призначений для розчинення, коли він стикається з поверхнею з високою температурою. Коли упаковка алкоголю заливається гарячою водою, упаковка з мармуровим малюнком розчиниться, а тим часом замовник готовий насолоджуватися напоєм із власноруч виготовленим на замовлення продуктом. Це новий спосіб насолодитися алкогольними напоями та оцінити традиційну цінність.

Назва проекту : Stonage, Ім'я дизайнерів : Wong Soon Wey, Прізвище клієнта : National Taiwan University of Arts.

Stonage Упаковка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.