Дизайн журналу
Дизайн журналу
Охорона Здоров'я, Жіноча Лікарня

GAGUA CLINIC - Maternity Hospital

Охорона Здоров'я, Жіноча Лікарня Проект представляє абсолютно нову будівлю з новим баченням та інноваційною концепцією. Основне призначення архітектури, а також дизайнерської концепції - це бетон і кольори як архітектурна деталь, також як основна складова частина дизайну. Зелена та жовта градація як символи продуктивності та нового життя, що мають на увазі функціональне призначення будівель, вони стали головною лінією дизайну. Бетон розташований не тільки зовні, але і в інтер'єрі.

Назва проекту : GAGUA CLINIC - Maternity Hospital, Ім'я дизайнерів : DAVID TSUTSKIRIDZE, Прізвище клієнта : Tsutskiridze+Architects.

GAGUA CLINIC - Maternity Hospital Охорона Здоров'я, Жіноча Лікарня

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.